Se afișează postările cu eticheta întrebare. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta întrebare. Afișați toate postările
marți, 9 decembrie 2008
Case pentru tinerii căsătoriţi
Auzisem de la cineva, odată, că în Cehia tinerilor căsătoriţi li se oferă teren (dotat cu utilităţi gen gaz, apă, curent) pentru a-şi construi o casă pe el. La noi în România nici gand de aşa ceva. De ce la cehi se poate, şi la noi nu? Ce nu avem noi?
Abonați-vă la:
Postări (Atom)