Se afișează postările cu eticheta Fotografie. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Fotografie. Afișați toate postările

marți, 28 octombrie 2008

Palatul de Justiţie

Poza e prelucrată. Am încercat să scot în evidenţă frumuseţea de toamnă pastelată a clădirii (ignorând maşinile şi blocul învecinat).

Zilele Bucureştilor 2008

Mi-a plăcut ideea de a prelucra poza un pic exagerat, accetuând contrastul, pentru a captura izul de Bucureşti vechi...

Arcul de Triumf

Poza a dost făcută cu ocazia Zilelor Bucureştilor 2008 şi prelucrată cu ajutorul adobe lightroom.